Catrice make - up / HD LIQUID COVERAGE foundation - Korektor / one drop coverage

úterý 25. února 2020


Já a make - up ? To ještě nedávno nepřipadalo v úvahu.
Make up jsem nepoužívala dokud nebylo opravdu potřeba nebo nebyla akce na kterou bych make up využila. Jednoho dne se svolalo velké boom kvůli tomuto zázraku od catrice, kdy byl velký problém ho koupit, protože ho v tu chvíli potřebal snad úplně každý. i já. Počkala jsem pár měsíců, až se tato hurá akce uklidní, a pak si pro něj šla. VŠUDE VYPRODÁNO ! What? Říkala jsem si, že to musí být asi hodně dobrý kousek, když ani po pár měsících nebyl k sehnání, tak jsem vydržela další měsíce a další a k make upu a hlavně svému odstínu jsem se konečně po roce dostala - hurá hurá - :D

 Vždy když jsem si koupila make up, tak mi vydržel hodně dlouho, až jsem skoro půlku vyhazovala, protože už nebyl zrovna dobrý :D měla jsem takovou tu klasickou tubu, ale u těchto make upu mě hrozně překvapilo toto kapátko, dobře se mi s ním manipuluje a také mi dlouho vydrží.
Upřímně drze bych dokázala říct, že se tento make up hodně vyrovnává značce a populárnímu make upu od Estée Lauder Double Wear- 

Oba mají skvělé krytí a držitelnost na pleťi, teď mluvím třeba o smrkání a období rými, protože to teď zrovna mám a nemohu si absolutně stěžovat. 
Cenově je velice přijatelný 189Kč

Tento make up si udělal ve stejném provedení i korektor, který je taky moc fajn stojí 119 Kč. Krásně potlačí kruhy pod očina a rozjasní Vám T zónu.  

Máte zkušenosti s tímto make upem? 
2 komentáře

 1. Catrice je veľmi dobrá značka, mne od nich vyhovuje skoro všetko. Tento make-up som mala a prvé balenie bolo super, pri druhom sa mi začalo šialene tvoriť akné takže som žiaľ nemohla tento zázrak používať. Fakt škoda, lebo pekne kryl a dobre sa s ním pracovalo. Korektory mám rada tie Camouflage, hlavne tuhý, tekutý mi akosi v očnom okolí zaliezal do vrások.
  Bianka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Áha, tak už možná vím, proč mám takové akné. Děkuji, tohle by mě vážně nenapadlo :-)
   Každopádně i já se této pecky tedy budu asi muset vzdát :(

   Vymazat

Moc děkuji za Váš čas, který jste věnovali tomuto komentáři :-)