Do Harrachova na otočku ☃️

pondělí 9. března 2020


Víkend za námi. Seděli jsme doma a přemýšleli jsme, co by jsme tak mohli podniknout, aby jste stále neseděli doma. Napadlo nás ,,co si vyjet na hory"? Najedli jsme se, oblékli se, sedli do auta a vyjeli na cestu do Harrachova. Jezdila jsem tam jako malá, miluju to tam. 

Z počátku cesta nebyla zrovna fajn, náš mladý raubíř měl svou náladu, takže si chvilku poplakal, ale pak to bylo jen a jen skvělé! 


Cestou tam jsme dostali od táty doporučení na jídlo v Hotelu/restauraci Příchovice. Skvěle tam vaří, vnitřek restaurace moc útulný, bylo to tam fajn. Po jídle jsme pokračovali dál ke sjezdovkám, aby Ondra mohl vesele bobovat. Zajeli jsme k první kousek od Pensionu Varšavka (snad to píši správně), ale tam to nebylo zrovna dobré, velikánský plác, plný sněhu, to bylo fajn, ale kolem nikde nikdo, tak jsme se rozhodli popojet trochu dál, někam přímo ke sjezdovce a našli jsme - Rýžoviště. Lidi kolem lyžovali, jezdili na prkně, popíjeli drinky, a to bylo to pravé - prostě hory! 


Koulovali jsme se, bobovali, dělali v podstatě jen blbosti, ale bylo nám krásně. Maminka si s chutí dala výborný svařák, Ondra si dal hranolky a Tomáš ovocný čaj, no měli jsme se přímo blaženě! 
Cestou domů nám Ondra krásně usnul.
Skvělý nápad byl si vzít sebou foťák, byla jsem zas po dlouhé době ve svém živlu.
No a dnes? Všichni v práci, ale to bych nebyla já, abych něco neměla, samozřejmě angína jak z vola, takže si týden doma poležím s antibiotikama.
Jaký byl ten Váš víkend. 

3 komentáře

Moc děkuji za Váš čas, který jste věnovali tomuto komentáři :-)