MIRROR CORMER

čtvrtek 5. března 2020

Miluji, když mohu něco tvořit, co se designu týče. Jsem ženská a moc dobře vím, jak těžké je semnou žít :D. Vzhledem k tomu, že miluju změny na které si pak déle zvykám, ale zvyknu si, tak vím, jak můj přítel trpí, protože bych nejradši akorát malovala, stěhovala a kupovala nové věci do baráku.
Zdolali jsme chodbu, kde jsme se konečně zbavili starého, vybledlého červeno mramorového koberce, smutné zelené barvy. Místo toho všeho jsme dali plovoucí podlahu v šedé barvě a stěny na čistě bílou barvu. Jako další. Ložnice, ze smutné, nemoderní ložnice jsme udělali veselou a útulnou. Stěny naproti sobě šedo fialkové a bílé, komplet ložnice vyplňuje bílý nábytek, a hlavně toaletní stolek, který slouží k mému líčení každé ráno. 
Jenže to ještě není všechno. Chybí nám obývací pokoj, dětský pokoj, záchod a koupelna. Teď jsem si vybrala něco, co ani v jedné z těchto místností není. Potřebuji totiž nutně #ootdcorner (koutek na focení outfitů). Já vím, možná se smějete, ale já to strašně potřebuji :D, správně je to #mirrorcorner (zrcadlový kout/roh). Chtěla bych se s Vámi podělit o inspiraci, jak bych si takový koutek představovala. 

Vzhledem k tomu, že chodba je bíle vymalovaná, tak jsem ráda, že koutek bude světlý. Zrcadlo jsem doma našla, docela veliké, ale bez rámu :D, takže nevím jestli se mám radovat. Vize je taková, aby to vypadalo moderně, to je hlavní úkol, a aby to nestálo mailand :D.

 Miluji světýlka, svíčky a různé takové dekorace, které dodají šmrnc. Díky tomu, že doma mám zrcadlo, které se je sice bez rámu, ale věřím, že přítel, které je truhlář, tak mi obyčejný bílý rám udělá, tak finančně to tak náročné nebude. Na stránkách www.ikea.cz jsem si vybrala svou představu, kterou bych ráda zrealizovala.

Ráda bych tam měla taburet, aby to vypadalo víc útulně, nějaký běhoun nebo koberec s vysokým vlasem, který tomu všemu dáva to pravé.

Tak snad se vše vydaří podle představ.
Fakt je, že mám v březnu narozeniny,
tak bych toho mohla nenápadně využít :D.

i n s t a g r a m - @monikavackova

2 komentáře

Moc děkuji za Váš čas, který jste věnovali tomuto komentáři :-)