Pohodový víkend 👌🏻

neděle 1. března 2020


Přeji Vám příjemnou neděli, právě ležím v posteli a odpočívám + píšu tento článek (hehe),
V pátek po práce jsem se hodila do gala a vyrazili jsme s Tomášem (přítelem) na natáčení pořadu Na Pavláska. Díky tomu, že pracuji pro Tv Prima, tak jsem měla možnost nás tam oba vytáhnout, díky bohu, protože v tom počasí, které poslední dobou je, tak se nedá nic moc dělat, takže tohle nám fakt bodlo, bylo to fajn!


Pořad Na Pavláska se natáčí v divadle u Hasičů, takže to pro nás mladé byla příjemná změna (hehe). Dali jsme si v divadle sklenku růžového polosladkého vína, popili, a pak se vidali na natáčení. Sál krásný, ale s místy to bylo jen tak tak. 


Cestou do divadla jsem nemohla vynechat tuhle nádhernu na Náměstí Míru - Kostel sv. Ludmily. Celkově se v Praze ve volném čase moc nevyskytuji, jen do práce a z práce, takže mě opravdu potěšilo, jak krásně tam bylo. 
To bylo v pátek. V sobotu ( včera ) jsme jeli na Mělník do drogerie Eva, kámen úrazu! Nechali jsme tam šílený balík, ale zas faktem je, že se teď o drogerii nějaký čas starat nemusíme. Pak následoval úklid, večerní pohoda a dnes opět úklid, ale teď už odpočívám, čekám až mi bývalý manžel doveze Ondráška (syna) a budeme se pěkně připravovat na zítřejší začátek týdne. 

Jaký byl Vás týden ? 


Okomentovat

Moc děkuji za Váš čas, který jste věnovali tomuto komentáři :-)