FOREO Luna play plus

středa 29. dubna 2020


Nedávno jsem přišla na to, že můj starý čistící kartáček na obličej přestal jaksi fungovat. Nešlo to udělat jinak, než si pořídit jiný. Když už jsem se tehdy rozhodovala, zda si koupit kartáček na obličej od foreo, furt jsem si říkala, že je to strašně drahé, na to jak malé to je. Dobrý dalších pár měsíců jsem to nechala být. Jenže, přišla karanténa, já nevím do čeho píchnout, a tak jsem se celkově o svou pleť začala víc starat. Zkusila jsem dát šanci svému starému kartáčku na obličej, ale marně, stále nefungoval, takže to bylo jasně, buď teď koupi jiný nebo nikdy. Celý dny jsem koukala na video, recenze na kartáček od foreo, zamilovala jsem se, objednala a čekala. Když jsem si svůj foreáček mohla konečně vyzvednout, těšila jsem se na večerní čištění pleti snad jak nikdy. 


Bála jsem se toho, že jak je to malinkatý, že to bude nepohodlné v ruce, ale naopak, je to příjemné, skvěle se drží a fajn se sním pracuje. Pleť po pár dnech vyživená, čistá, zdravější, přesně co jsem od kartáčku foreo čekala, tak se stalo. Mohu s čistým svědomím říct, že tohle nebyli vyhozené peníze. 

můžete mě sledovat:

instagram: @vackovm
Facebook: Monica's life


4 komentáře

 1. Taky po něm pořád koukám a taky mě furt odrazuje jeho cena, ale každý ho chválí a já mám pořád větší a větší dilema :D Máš nádherné fotky :)

  Pauline's Tiny World

  OdpovědětVymazat
 2. Veľa som o tom čítala ale stále si nie som veľmi istá či by sm ho využívala pravidelne :D
  www.veraparadis.com

  OdpovědětVymazat
 3. O Foreo som už veľa čítala ale ja mám svoju LumiSpu a rozhodne sa jej nevzdám. Je to super vecička

  TEHOTENSKÉ ÚTRAPY ALEBO ČO NEZNÁŠAM NA TEHOTENSTVE

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za Váš čas, který jste věnovali tomuto komentáři :-)