PHILIPS Satinelle

pondělí 6. dubna 2020


Jaro je tady v plném proudu, a to znamená, že zimní šatník jde stranou a jarní až skoro letní na scénu. Holé nožky, podpáží a zachvilku to budou i plavky. Díky tomu všemu co nastává to, aby jsme se dobře cítily ne jen oblečené, ale i krásné.

Už rok a půl vlastním tento epilátor a zastřihávač chloupků od značky philips. Upřímně? Epilátor není nic pro mě, protože to dost bolí a já jsem si naivně myslela, že tu bolest pro krásu přetrpím, ale ani prd! Po holení jsem měla osypané nohy, protože jak ten epilátor ty chloupky škube, tak je jasné, že Vám to zanechá menší poznatek toho, že se na tě pokožce něco dělo, ale v pohodě, druhý den to tam nebylo, ale stejně ne, bolí to! 😁
Díky blogerce Míše - odkaz - a jejímu článku o tomto strojku jsem si uvědomila, že nemám jen hlavici epilátoru, ale i hlavici zastřihávače a ono jako co si budeme povídat v této situaci, karanténě jsem byla fakt šťastná, že jsem si to uvědomila, protože udělat si pro sebe sama chvilku takového kosmetického času, kdy si uděláte masku a mezitím co Vám maska působí si krásně oholíte nožky, podpáží a dokonce můžete i bikiny, tak je ta karanténa o něco příjemnější, máte na sebe víc času, než kdykoli jindy a ten čas je třeba využít 🛁.
No každopádně po to, co jsem zjistila, že tuto hlavici zaštřihávače mám a chloupky vydrží až 4 dny nerůst, tak jsem všechny žiletky, které doma mám vzala a vyhodila do ->🗑.


Tak se ženy krásně hýčkejte, protože bůh ví, jak tohle celé dopadne, a hlavně jak dlouho tohle ještě potrvá 🌷. Mějte se zatím fajn.

2 komentáře

  1. No abychom ty plavky letos vůbec vytáhli... já se epilátoru docela bojím. Kdysi jsem jeden měla a hodně to bolelo, proto dávám přednost klasickým strojkům z drogerky, kde se kupují jen hlavice. Věřím ale, že dnešní epilátory už tak bolestivé nejsou a třeba si nějaký také časem pořídím :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Ja by som hrozne chcela vyskúšať Lumeu ♥ Snáď sa k nej raz v živote dostanem ❤

    Blog de la Licorne * Instagram * We♥It

    OdpovědětVymazat

Moc děkuji za Váš čas, který jste věnovali tomuto komentáři :-)