Začínám cvičit ‼️

pátek 3. dubna 2020


Joooo, je to tak, i já jsem se konečně dokopala k tomu, že začnu cvičit. Někdo si možná říká jako proč, když mám dobrou postavu, ale ne ne, na fotce možná, ale doopravdy je to jinak. Když si sednu, jeden velký špek, nohy samá celuditida - jasně mám jedno dítě, ale to furt neznamená, že jsem se sebou spokojená, protože fakt nejsem, a proto jsem se rozhodla s tím něco začít dělat - vlastně karanténa rozhodla, protože kdyby nebylo jí, tak bych se k tomu asi nikdy v životě nedokopala. Díky tomu, že jsem už skoro měsíc doma, nedělám nic skoro jinýho než to, že vykukuju ledničku, tak už to chtělo si najít nějaký rituál. 
Myslím si, že když jsem do včerejšího dne nebyla schopná vstát v 6h ráno a jít něco děla, tak dnes už opravdu nastal ten den D, vlastně den pravdy - buď teď nebo nikdy - !
Hodně dlouho sleduji holky z ladylab (určitě všichni znáte) - hodně se mi líbí jejich postoj k tomu všemu. Prostě dokud si člověk nedonutí do hlavy to, že to dělat chce, tak to prostě dělat nebude. 
Díky tomu, že teď udělali VIP program za 149kč na měsíc, ve kterém máte jak cvičící videa, tak hodně velkou pomocí jsou také ke stažení e-booky, které Vám nikdo nevezme, a to s klidným svědomím mohu říct, že byl fakt skvělý kup! 
Výhodou pro mě taky je, že přítel vstává před 6h do práce, takže pro mě takový budíček. Když jsem dne vstala s ním, tak mi bylo už od rána o dost lépe, měla jsem ze sebe takový ten dobrý pocit, určitě to znáte. Podívala jsem se na první video, co tam bude za cviky, abych věděla s čím počítat, oblékla jsem se, udělala ranní rutinu s Ondráškem a polovinu cvíča vydržel semnou. 


Přes půl hodinky jsem si krásně zacvičila, a byl to sakra dobrý pocit, sice jsem skoro pak nesešla schody, ale tak co bych čekala, když věčně sedím na zadku a nic nedělám, krom toho, že jasně, uklidím, uvařím, vyperu, takový ty klasický ženský domacnostní věci, ale v kuchyni jsem si myslela, že to semnou dřív nebo později sekne, ale ustála jsem to :D..

Dnes bylo cvičení komplet na celé tělo. Zítra břišní svaly. Baví Vás tyto články? Jak to máte s cvičením Vy? 🌸6 komentářů

 1. Super! Jen tak dál. Také jsem začala cvičit a pocit je to k nezaplacení. 😊🙏🏼

  OdpovědětVymazat
 2. Já jsem začala 1.4. a super pocit, jezdím na elipticalu a příští týden mi přijde jumping trampolína. Já teda rozhodně nemám postavu jako ty a nějaký kilo potřebuji dolu jako sůl. Takže se těším a vrhám se do toho po hlavě!

  OdpovědětVymazat
 3. Já jsem taky doma začala cvičit, nechci vypadat jako koule až skončí karanténa :D Jsem zvědavá, jak dlouho mi cvičení vydrží, protože už několikrát jsem začala cvičit a po pár týdnech mě to opustilo :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jsme na tom stejně, taky vždy vydržím u všeho jen chvilku, ale tak teď už se to snad podá a vydržíme to!! :-)

   Vymazat
 4. Držím palce! Ja cvičím doma už viac ako 9 rokov, je to super! :-) Minimálne na psychiku ❤

  Blog de la Licorne * Instagram * We♥It

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za Váš čas, který jste věnovali tomuto komentáři :-)