Mixa denní&noční krém

středa 13. ledna 2021

 

Mixa denní&noční krém

Taky už z toho počasí nevíte co na tu pleť nanést? Já už tuplem ne! Jsem ve 3.trimestru těhotesnství a moje pleť protestuje snad jako nikdy. Furt mám suchou pleť a k tomu dosti výrazné suché místa viditelné na tváři. Už tomu říkám červený flíčky. Sáhla jsem po mém pomocníkovi od mixa, který má doopravdy skvělé produkty! Každé ráno a večer používám denní a noční krém. Po týdnu vidím jasný výsledek zlepšení. Moje pleť je najednou krásně hydratovaná a vyživená a já mohu s klidem říct, že jsem vyhrála 1:0 nad svou pletí. 

Tyto krémy a vůbec produkty od mixa jsou cenově přijatelné, takže si je může dovolit kdokoli. Stojí okolo 150 kč jeden. Stačí nanést opravdu malé množství. Konzistence je na základě tekutějšího gelu. Už při aplikaci na Vaši pleť pociťujete, jak krém s pletí skvěle pracuje a krásně se vstřebává. Za mě toto combo pro mě nenahraditelné.

Taky bojujete s pletí? Co na ni používáte?

4 komentáře

  1. Moje pleť je teď šílená. Hodně se mi osvědčila korejská skincare Dear Klairs a dnes jsem si objednala něco od Havlíkovy apotéky, tak jsme zvědavá :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Já momentálně používám krémy od L'oreal a maximálně mi vyhovují. Tyhle ale také vypadají dobře! :)

    OdpovědětVymazat

Moc děkuji za Váš čas, který jste věnovali tomuto komentáři :-)