LEDEN 2021

čtvrtek 18. února 2021

Tak jsem se rozhodla udělat další změny. Určitě jste si všimli, že je jiný název blogu. Ano, a to protože tento blog nebude jen o kosmetice. Bude to celkový lifestyle, a tak jsem si vymyslela název takový, aby to vystihovalo mě, jako osobu. Takže doufám, že Vám to nevadí a bude se Vám tu líbit tak i tak. Každopádně s tím vším přichází další novinka, a to je... Každý měsíc Vám sem hodím pár fotek, co se za daný měsíc stalo, odehrálo. 


Hned na nový rok jsme se konečně s přítelem dokopali udělat si nějaké těhotenské fotografie, a že jsou opravdu povedené <3.

Konečně nastal i den, kdy napadl opravdový sníh a vydržel asi dva dny :D. Tak jsem to musela zdokumentovat.Konečně jsem se dokopala k tomu, abych si pořádně uklidila svůj kosmetický stolek, svoje kosmetické království a pořádně si vše uspořádala. Díky bohu, stále se tam to uspořádání drží, ten pořádek na tom stole vydržel asi 10 minut :D.Po dlouhém hledání podlahy a barvy jsem konečně našli své oblíbence, a tak jsme se rozhodli dát ložnici do kupy, ještě než přijde na svět miminko. Podařilo se. Barva na této straně je tmavá a taková neobvyklá, ale je prostě krásná. Na straně odkud fotím, tak nebojte, máme bílou :D. Od doby co mi vykouklo bříško, tak bych se mohla fotit furt. Faktem je, že tady je mi ještě relativně do smíchu, teď už počítám opravdu každou minutu, a byla bych ráda, kdyby už mimo bylo mezi námi a konečně si začali užívat toho vše kolem. Protože teď nemohu nikam, vše mě bolí, vše je pro mě dlouhé....Taky jsem si pořídila novou voňavku (což jsem docela frajerka, pořizovat si nové voňavky z internetu, těhotná) :D ale naštěstí mi voní... :D A hlavně jsem konečně ulovila své jedno dlouhodobé přání, a to Dior lesk na rty :-) .


A na závěr a poslední den v lednu jsem si musela nutně pořídit tulipány. Miluju je! 
Snad i Vy jste měli takový fajn leden jako já. Já jsem si ho doopravdy užila, sice s námahou, ale užila :)
13 komentářů

 1. Taky miluju tulipány, ale počkám si, až pokvetou venku a budu se na ně chodit dívat lidem přes plot. :D Jednou se chci podívat na tulipány do Holandska.
  Máte krásnou postýlku. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tulipány taky miluju. :) Vždycky jsou pro mě symbolem, že už začíná jaro. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Taky vždy když si v něčem udělám takto pořádek vydrží mi to hroznou chvilku pak na sebe vždy nadávám akorát :D jsem ráda, že v tom nejsem sama. Moc ti to s bříškem sluší máš ho krásně kulaté ♥ a co se týče tulipány musím se zde taky přidat, že je mám taky moc ráda a ještě gebery ty jsou moje :D :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tenhle typ článků mám strašně moc ráda! Krásné fotky Moni <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já taky , proto jsem se do něj vrhla i já :D
   Moc děkuji <3

   Vymazat
 5. Krásné fotky! Bříško máš krásné, tak držím palečky, ať všechno probíhá v pořádku a jste všichni zdraví. <3 Jinak ti závidím tulipány a ten uklizený kosmetický stolek, na to je radost pohledět! :D Voňavku od Karl Lagerfeld máme stejnou, je moje oblíbená! :)
  Já si leden užila moc, měla jsem volno mezi zkouškami, žkouškové jsem úspěšně dokončila a také si po delší době užila pořádné zimy. :)

  Tereza z blogu Tereza's journal

  OdpovědětVymazat
 6. Na tvojom blogu som prvýkrát, ale nový názov sa mi veľmi páči. Jednoduché, ľahko zapametateľné a výstižné. Inak musím ti moc pochváliť fotky. Vyzerajú ako z pinterestu. Och a tie tulipány. Ja keď som ich videla v obchode, hneď som si musela jedny kúpiť a dnes mi akurát priateľ doniesol ďalšie. Je krásne ako pár kvietkov vedia vyčariť úsmev na tvári.

  xxAlexandra z MS ALWAYS LATE

  OdpovědětVymazat
 7. To je tak příjemný článek! Krásně se četl a ty fotky... ♥

  OdpovědětVymazat
 8. Jsem ráda, že jsi se k blogu vrátila a zahrnuješ tématicky celkový lifestyle - takové blogy mám nejraději! :)) Nádherné fotky! :)

  OdpovědětVymazat
 9. Ty máš teda zásobu kosmetiky! Já ji neskutečně vytřídila a skoro nic mi nezbylo😂😂

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za Váš čas, který jste věnovali tomuto komentáři :-)